شادان پارس
خانه / دستگاه های بازی شهربازی / دستگاه های بازی شهربازی سرپوشیده
وسایل خانه کودک

دستگاه های بازی شهربازی سرپوشیده

دستگاه های بازی شهربازی سرپوشیده به دست واردکنندگان به صورت قانونی و غیر قانونی در حال فعالیت می باشند.

این شرکت ها به منظور فروش تجهیزات شهربازی سرپوشیده به صورت واسطه ای فعالیت می کنند و اغلب از سود دریافتی خود میکاهند و تخفیفات قابل توجهی را به مشتری ارائه می دهند.

اما از معایب این شرکت های واسطه و غیر اصلی، عدم ارائه پشتیبانی و خدمات به مشتریان می باشد و خریدار جهت دریافت راهنمایی های لازم برای راه اندازی دستگاه های شهربازی خود مجبور به برقراری ارتباط با شرکت اصلی شده و مجبور به پرداخت هزینه اضافی می شود.

لذا به کسبه محترمی که قصد راه اندازی شهربازی سرپوشیده و تهیه دستگاه ها و تجهیزات آن را دارند توصیه می شود با تحقیق و دریافت رزومه شرکت جهت همکاری اقدام کنند، همچنین درصورت امکان خرید حضوری انجام داده و یا از وجود خارجی چنین مجموعه ای اطمینان کافی کسب کنند.

لازمه احداث شهربازی مراجعه حضوری به شهربازی ها و مشاهده دستگاه ها و تجهیزات استفاده شده در آن مجموعه می باشد، همچنین در نظر گرفتن چیدمان و طراحی نیز ایده ای در ذهن شما به وجود خواهد آورد.

سپس تحقیق و پژوهش راجع به شرکت های معتبر و با سابقه که امر ساخت و واردات مستقیم این دستگاه ها را انجام می دهند در اولویت کار می باشد.

با تماس با این شرکت ها درخواست مشاوره کنید و به صورت رایگان و یا با هزینه ای اندک اطلاعات کافی بابت راه اندازی و خرید دستگاه های بازی شهربازی به دست آورید. سپس از بین چندین شرکت معتبر مدنظر خود با مراجعه حضوری و صحبت با کارشناسان راجع به خدمات و پشتیبانی و سایر مواردی که در این امر حائز اهمیت می باشد صحبت کرده و بهترین شرکت که بیشترین تفاهم را از لحاظ قیمت و کیفیت و گارانتی محصولات داشتید، جهت راه اندازی مجموعه خود اقدام کنید.

منبع خبر: کارگاه تولید وسایل شهربازی

 

 

باشگاه مشتریان

در راستای بهبود هرچه بیشتر شیوه پاسخگویی و ارائه خدمات، مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
  • جهت کسب اطلاعات جامع، فرم مربوطه را تکمیل فرمایید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (12 امتیاز)
جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت تجهیزات خانه بازی

آخرین قیمت تجهیزات خانه بازی کودکان در کشور

قیمت تجهیزات خانه بازی کودکان از طریق سامانه های اینترنتی در کشور قابل دریافت بوده …