شادان پارس
خانه / ترامپولین / مرکز فروش عمده ترامپولین در بازار

مرکز فروش عمده ترامپولین در بازار

با توجه به نیاز های جامعه مرکز فروش عمده ترامپولین در بازار به وجود امده است که نیاز های مشتریان را بر اورده می کند.
یک ترامپولین وسیله‌ای است که شامل یک تکه پارچه محکم و محکم است که بین یک قاب فولادی با استفاده از چندین فنر مارپیچ کشیده شده‌است . مردم برای اهداف تفریحی و رقابتی از ان استفاده میکنند.
این وسیله که جز جدایی ناپذیر انواع پارک ها می باشد هیچ محدویت سنی ندارد و می تواند اوقات فراغت و خوش و شادی را برای شما و عزیزانتان فراهم نماید.
کار کرد این ترانپولین ها به این صورت است که در ضیر فنر ها انرژی پتانیلی که بر اثر فشار ذخیر می کنند را ناگهان رها می کنند و شما را به بالا پرت می نماییند.

مرکز فروش عمده ترامپولین در بازار

تاریخچه ترامپولین

اولین تارپولین مدرن توسط جورج نیسان و لری گریسوولد در سال 1936 ساخته شد. .نیسان یک رقیب ژیمناستیک و غواصی بود و گریسوولد در تیم ژیمناستیک بود و هر دو در دانشگاه آیووا، ایالات متحده آمریکا بود.
ان ها با استفاده از وسایل ایده ایی که در سر خود می پر وراند را پیاده سازی کردن که ان را تراپولین نامیدن که بعد ها اذعان داشتن نام این وسیله از واژه ایی اسپانیایی به نام تخته شیرجه شنا برداشته شده است امروز ترامپولین یکی از ابزار های معروفکم خرج در عین حال بسیار بسیار پر طرفدار در شهر بازی ها و اماکن تفریجحی به حساب می اید و سالانه و روزانه هزاران هزار نفر این وسیله را امتحان می کنند و در کنار خانواده خود از ان لذت می برند.
این وسیله بازی یکی از زیر شاخه های ورزش ژیملاستیک به حساب می اید.

مرکز فروش عمده ترامپولین در بازار

کاربرد های ترامپولین

همچنین،در طول جنگ جهانی دوم ، مدرسه پرواز نیروی دریایی ایالات‌متحده استفاده از ترامپولین را در آموزش خلبانان و دریانوردان توسعه داد و به آن‌ها عمل متمرکز در جهت گیری فضایی را اموزش داد چرا که باعث افزایش محهارت کنترل استرس و کنترل بدنی انسان در شرایط سخت مش شد.
پس از جنگ ، توسعه برنامه پرواز فضایی دوباره از ترامپولین در جهت و برای کمک به آموزش فضانوردان آمریکایی و شوروی به کار برد ، که به آن‌ها تجربه موقعیت بدنی متغیری را در پرواز را اموش می‌داد .
امروز این وسیله در مکان های مختلف کار برد دارد که عبارت است از:

  • پارک های کوچک کنار مناطق مسکونی
  • پارک های طبیعی بزرگ
  • پارکهای سر پوشیده
  • در مراکز نظامی
  • در ژِملاسیک
  • و…

مرکز فروش عمده ترامپولین در بازار

خرید ترامپولین در ایران

امروز مرکز فروش عمده ترامپولین در بازار ایران موجود می باشد که با توجه به شرایط اقلیمی و شرایط محیطی در ابعاد مختلف تولید می شود و در مراکز اشاره شده فروخته و تحویل داده می شود.

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ارزان ترامپولین کودک دست دوم با کیفیت عالی

ترامپولین کودک وسیله ای است برای بازی مفرح و شاد کودک و به اصطلاح عامیانه بپر بپر کردن کودک. مدل هایی از ترامپولین که برای کودکان استفاده می شود نسبت به بزرگسال