شادان پارس
خانه / تاتامی / قیمت خرید تاتامی درب کارخانه در تهران

قیمت خرید تاتامی درب کارخانه در تهران

تاتامی در واقع جنس خاصی حاصل از ترکیب فوم های پلی اتیلن با مواد دیگر است که به خاطر نرمی، ارتجاع پذیری، لبه های پازل شکل که در هم فرو می روند، قابلیت شست و شو و وزن بسیار کم به عنوان کف پوش برای جلوگیری از آسیب در مکان هایی از جمله پارک ها و مهد کودک ها، همچنین در سالن های ورزشی از جمله کاراته، جودو و تکواندو استفاده می شود. در ادامه به بررسی راهنمای خرید تاتامی، معرفی انواع تشک های تاتامی، بررسی قیمت های آن و مرکز فروش تاتامی خواهیم پرداخت.قیمت خرید تاتامی درب کارخانه در تهران

تاتامی و قیمت خرید انواع آن

تاتامی و قیمت خرید انواع آنتشک های تاتامی دسته بندی های مختلفی دارند، اما به طور عمده می توان آن ها را به دو دسته کلی تشک های تاتامی مهد کودکی و ورزشی تقسیم کرد که هر کدام نیز بر حسب آن که طرح دارند یا ساده اند، رنگ آمیزی شان تکرنگ است یا ترکیبی از چند رنگ، قطرشان چقدر است و اینکه کدام کارخانه یا کارگاه آن ها را با چه کیفیتی تولید کرده، قیمت های مختلفی دارند. 

خرید بهترین تاتامی ارزان قیمت در بازار

خرید بهترین تاتامی ارزان قیمت در بازارکارخانه های عمده  تولید تاتامی در ایران در استان های تهران، یزد و اصفهان می باشند، که در سال های اخیر افزایش میزان تولید داخلی تشک های کف پوش تاتامی و افزایش میزان درخواست مصرف کنندگان، تاتامی ارزان تر از گذشته به فروش می رسد.

برای خرید تاتامی ارزان تر از قیمت بازار می توان این محصولات را از خود برند ها و کارخانه های تولیدی، چه به شکل تلفنی یا اینترنتی و چه به شکل حضوری سفارش داد، تا بتوان این محصول را با حذف واسطه ها با قیمتی کم تر تهیه کرد.

مرکز فروش انواع تاتامی با رنگ بندی متنوع

مرکز فروش انواع تاتامی با رنگ بندی متنوعمحصولات کارخانه های تولیدی تاتامی به سراسر ایران منتقل می شوند، و در استان ها و شهر های مختلف در فروشگاه های متعدد لوازم ورزشی و یا به شکل عمده تر در بازار های مربوط به لوازم و ادوات ورزشی شهر ها مشغول به فعالیت هستند.

که در آن جا انواع جنس های چه از نظر طرح و رنگ، چه از نظر قطر و چه از نظر کیفیت ساخت و قیمت برای فروش به نمایش گذاشته می شوند.

فروش ویژه تاتامی باشگاهی

فروش ویژه تاتامی باشگاهیکفپوش های تاتامی باشگاهی یکی از دسته های تولیدی تاتامی می باشند که نسبت به سایر تشک های تاتامی، ضخامت بیشتری دارند، به طور مثال حداقل ضخامت تشک های تاتامی باشگاهی 3 الی 4 سانتی متر است که بسیار بیشتر از قطر 10 میلی متری تشک های تاتامی مهد کودکی است.

نوع فدراسیونی تاتامی باشگاهی که در ورزش های مثل تکواندو و جودو استفاده می شود مورد تایید فدراسیون های جهانی است، بنابراین این نوع، نوع پیشنهادی ما به شما برای استفاده در باشگاه ها است.

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

پاسخی بگذارید