شادان پارس
خانه / مری گراند / فروش مری گوراند به صورت مستقیم

فروش مری گوراند به صورت مستقیم

از گذشته واژه ی شهربازی برای کودکان یک شادی وصف ناپذیر را به دنبال دارد. یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین دستگاه های یک شهربازی، مری گوراند است که از زمان های قدیم در همه ی شهربازی ها وجود داشت.
مری گوراند را شاید به این اسم نشناسیم ولی، اکثر ما از این وسیله ی مفرح و جالب استفاده کرده ایم.
مری گوراند یکی از جذاب ترین دستگاه های یک شهربازی است.فروش مری گوراند به صورت مستقیم و غیر مستقیم، عمده و تکی، انجام می شود.با معرفی یکی از محبوب ترین دستگاه های شهربازی، افراد بسیاری به خاطرات دوران کودکی خود باز می گردند.
شما هم آن صفحه ی گرد با صندلی هایی به شکل اسب چوبی را به یاد دارید، که با موزیک خاصی بالا و پایین می رفت. تمام فضا مملو از نور های رنگین بود و ما غرق در شادی، سوار بر اسب، حول یک نقطه ی ثابت می چرخیدیم و تمام مدتی که سوار بر دستگاه بودیم حس و حال اسب سواری را داشتیم.
مری گوراند یک دستگاه ایرانی نیست اما، مدت هاست که در شهربازی های ایران موجود است. امروزه اما این دستگاه دچار تغییراتی شده است و صندلی های اسب شکل آن از انواع حیوانات ساخته می شود، نظیر:

  • اژدها
  • اسب تک شاخ
  • گور خر
  • خوک
  • و… .

فروش مری گوراند

فروشندگان مری گوراند در ایران

امروزه فروشندگان مری گوراند، این دستگاه قدیمی را با شکل های جدید و متنوع به فروش می رسانند. تنوع این دستگاه در اندازه، کارایی و نوع آن متفاوت است.
نوع مانیتور دار آن که دارای صفحه ی موزیکال نیز هست، در ابعاد کوچک تر موجود است و اغلب روبروی فروشگاه های بزرگ و یا اسباب بازی فروشی ها مستقر می شود.
سایر ویژگی های این دستگاه:

  • موتور کم مصرف
  • بدنه ی فایبر گلاس
  • استفاده از برق شهری

فروش مری گوراند

استفاده کنندگان دستگاه مری گوراند در تهران

کودکان، مصرف کنندگان اصلی این دستگاه پر نشاط هستند، بزرگتر ها نیز با دیدن این وسیله ی بازی، همه به خاطرات دوران کودکی خود باز می گردند. زمانی که روزی خود سوار بر این وسیله بالا پایین می رفتند و کیف می کردند.
صندلی های مری گوراند، به دلیل شرایط استفاده کنندگان از این دستگاه، دارای یک دستگیره هستند که کودکان با گرفتن آن حس امنیت بیشتری هنگام چرخش و بالا و پایین رفتن، می کنند.
این اسب های چوبی که به عنوان صندلی کاربرد دارند، توانایی تحمل 45 کیلو گرم را دارند و اغلب در جهت عقربه های ساعت می چرخند. امروزه اما در طراحی های جدید این دستگاه، شکل، سایز و تعداد صندلی ها متغیر است.

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خرید و فروش مری گراند اسب گردان شهربازی

یکی از بهترین مکان ها برای تفریحات تمامی سنین ها، شهر بازی می باشد که دارای انواع وسایل و تجهیزات بازی در مکان های سر پوشیده و سر باز می باشند. شهر بازی در تمام