شادان پارس
خانه / ایرهاکی / فروش اینترنتی ایرهاکی در بازار

فروش اینترنتی ایرهاکی در بازار

ایرهاکی محبوبیت ویژه ای میان بازی های توپ و میز دارد. این بازی علاوه بر طرفداران خود، سالیانه هزاران ورزشکار را نیز به خود جذب نموده و در رقابت با یکدیگر قرار داده است.
ایرهاکی امروزه تنها به عنوان یک بازی شناخته نمی شود بلکه از آن به عنوان یک ورزش یاد می شود. در حال حاضر فروش اینترنتی ایر هاکی در بازار به دلیل استقبال خوب ورزش کاران، بصورت گسترده انجام می شود.
ایر هاکی یک ورزش با توپ بر روی میز است که بصورت دو و یا چهار نفره انجام می شود. ورزشکاران این بازی، در گروه های سنی مختلف هستند و هیج محدودیت سنی برای انجام این بازی وجود ندارد.
از این رو میز های مخصوص کودکان نیز تعبیه شده و به فروش می رسد.

فروش اینترنتی ایر هاکی

فروش اینترنتی ایرهاکی در ایران

با روی کار آمدن زندگی های صنتعی در ایران، فرصت و زمان کمی برای خرید حضوری وجود دارد. به همین علت فروش اینترنتی محصولاتی نظیر میز های ایرهاکی به نحو مطلوبی انجام می پذیرد.ایرهاکی با ایجاد حس رقابت و هیجان، توانسته یک ورزش دونفره ی محبوب در شهربازی ها و یا حتی در محیط خانه بشود.
اجزا و ابزار این بازی بسیار ساده است و تنها با یادگیری بازی می توان لحظات خوشی را با این بازی تجربه کرد. از اصلی ترین تجهیزات این دستگاه می توان به

  1.  میز ایر هاکی
  2.  راکت ها
  3.  توپ و یا گوی

اشاره نمود.

فروش اینترنتی ایر هاکی

مصرف کنندگان ایرهاکی در سطح جهانی

از آنجا که این بازی در سطح جهانی به عنوان مسابقات بین المللی شناخته شده است، مصرف کنندگان آن نیز در کل دنیا، ورزش کاران این بازی محسوب می شوند.
میز ایرهاکی پیرامون خود یک محافظ و یا نرده دارد که مانع بیرون رفتن گوی ها می شود. دو سراخ در انتهای این نرده ها به عنوان گل وجود دارد و بازی توسط دو راکت انجام می شود.
در مسابقات جهانی، رنگ گوی های بصورت ثابت سبز، قرمز و یا زرد است و این گوی ها با جنس لاک پلی کربنات تولید می شوند. شکل و ظاهر آنان نیز یا بصورت دایره ای شکل و یا شکل های هندسی دیگر است.
می توان گفت، گوی های این بازی در موارد زیر تشابه دارند:

  • جنس گوی
  • اندازه
  • رنگ
  • شکل

اصلی ترین بخش این دستگاه نیز، موتور قوی موجود در قسمت پایینی دستگاه است که با تولید باد پر فشار حرکت گوی ها را روان، و اصطحکاک آنان را با میز کم می کند.

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت میز ایر هاکی کودک در اصفهان

با مشاهده لیست قیمت میز ایر هاکی کودک در اصفهان به این نتیجه می رسیم که علاوه بر کیفیت محصول، مدل ها و طرح های مختلف آن نیز در تفاوت قیمت های محصول تاثیر می گذا