شادان پارس
خانه / ایرهاکی / فروش ایرهاکی با ارزانترین قیمت ممکن

فروش ایرهاکی با ارزانترین قیمت ممکن

ایرهاکی یک نوع ورزش و بازی رقابتی میان دونفر است. یک عدد موتور در قسمت زیرین میز قرار دارد که باعث معلق بودن توپ در صفحه ی بازی می شود.با کمی جستجو و تامل میتوان انواع فروش ایرهاکی با ارزانترین قیمت ممکن را در بازار و یا فروشگاه های آنلاین یافت.
ایر هاکی یا هاکی روز میز یک بازی دونفره و یا چهار نفره است. شرکت کنندگان توسط دو راکت به رقابت می پردازند.
این بازی محبوب امروزه به صورت خانگی نیز موجود است اما اغلب در شهربازی ها دیده می شود و مورد استقبال قرار می گیرد. تشکیلات این بازی بسیار ساده است و در نگاه اول تمام اجزای آن قابل تشخیص است، که شامل:

  • میز هاکی
  • دو عدد چوب برای بازی کنندگان
  • گوی های بازی

این ورزش در سطح مسابقات جهانی مورد رقابت قرار می گیرد و سالیانه تعداد زیادی از ورزشکاران در این مسابقات رقابت می کنند. تنها سیستم پیچیده این بازی وجود یک موتور در قسمت زیرین میز ایر هاکی است که با تولید باد پرفشار، باعث کاهش اصطحکاک توپ با سطح میز می شود. توپ این میز مخصوص است و باید بسیار روان و راحت بر روی میز حرکت کند.

فروش ایر هاکی

فروشندگان ایرهاکی ارزان در ایران

از دیر باز ایرهاکی یک ورزش و در اصطلاح یک بازی محبوب است. با توجه به استقبال خوب از این دستگاه، انواع میز ایر هاکی در کشور تولید می شود. از جمله:

این میز ها در جنس های مختلف تولید می شوند. نوع استیل آن ها نسبت به پلی کربنات و پلکسی گلاس، مرغوبیت بیشتری دارد. دلیل آن هم سختی بالای آن نسبت به جنس های دیگر است و از این رو بازی راحت تر و جذاب تر می شود. اما از لحاظ اقتصادی، خرید این جنس مقرون به صرفه نیست.
توجه به تعداد سوراخ های کف در هنگام خرید، حائز اهمیت است. این سوراخ ها در تماس مستقیم با توپ نیستند اما در پخش یکنواخت باد موثر هستند.

فروش ایر هاکی

قیمت فروش ایرهاکی در ایران

میز های ایرهاکی تنوع زیادی دارند و بهترین نوع آن ها با اسکلت فلزی خود، حدودا 150 کیلوگرم وزن دارند. عوامل مختلفی در تغییر قیمت این میز موثر است:

  • جنس میز
  • جنس کف
  • ابعاد زمین بازی
  • جنس راکت ها
  • ظاهر میز

از این رو انواع میز های ایر هاکی در بازار موجود است، بعضی از آن ها که دارای دریچه ی ورود سکه هستند، در باشگاه ها و یا شهربازی های سرپوشیده قرار دارند.

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خرید ایرهاکی بدون واسطه و مستقیم

لیست قیمت ایرهاکی در خرید مستقیم و بدون واسطه، طبیعتا بسیار مناسب تر از قیمت عادی بازار می باشد. اصولا خریدارانی که به دنبال تهیه ایرهاکی قیمت مناسب می باشند، ب