شادان پارس
خانه / مری گراند / عرضه عمده مری گوراند بصورت مستقیم

عرضه عمده مری گوراند بصورت مستقیم

مری گوراند متشکل از یک صفحه ی گردان گرد، صندلی های پلاستیکی و چوبی به شکل حیوانات، موزیک های کودکانه و نورپردازی با رنگ های شاد، یک تجربه ی کودکانه برای همه ی آدم ها محسوب می شود.
مری گوراند یک دستگاه بازی کودکانه است که از دیر باز طرفداران زیادی دارد. عرضه ی عمده مری گوراندها بصورت مستقیم، در بازار و یا فروشگاه های اینترنتی انجام می شود.
مری گوراند یک صفحه ی گردون ساده است که در ابتدا توسط آمریکایی ها اختراع شد. اما امروزه اغلب کشور ها، تولید کننده ی این وسیله ی بازی هستند.صفحه ی گرد و چرخان این بازی با صندلی های شبیه به اسب آن، در ذهن همه ی ما ثبت شده است و یک نوستالژی زیبا را برای ما بوجود آورده است.
مری گوراند با چرخش خود حول یک نقطه ی مشخص و همچنین بالا پایین رفتن صندلی هایش، تبدیل به یک وسیله ی بازی ایمن برای کودکان، در شهربازی ها شده است.

عرضه عمده مری گوراند

عرضه عمده مری گوراند در بازار

مری گوراندها یک وسیله ی بازی نسبتا سنگین است که اغلب در شهربازی های روباز و سرپوشیده دیده می شود. برای خرید این دستگاه می بایست به تولید کنندگان آن در بازار مراجعه کرد و میان کاتالوگ های محصولات مختلف، مری گوراند مورد نظر خود را انتخاب نمود.
با توجه به پرکاربرد بودن این وسیله، مراکز بسیاری امروزه ارائه دهنده ی این محصول هستند:

  • مراکز فروش وسایل شهربازی
  • نمایندگی های فروش مریگوراند
  • سایت های اینترنتی
  • مراکز تولید و پخش عمده مری گوراند

عرضه عمده مری گوراند

انواع مری گوراند های موجود در بازار

در دنیای امروز، اغلب والدین شاغل هستند و کودکان در مهد کودک ها بزرگ شده و تفریح می کنند. برای سپری کردن اوقات فراغت خانواده های دارای فرزند خردسال، شهربازی می تواند یک گزینه ی خوب و هیجان انگیز باشد.
می توان گفت اکثر کودکان با شنیدن واژه ی شهربازی مشعوف شده و از این تفریح سرگرم کننده، استقبال می کنند.
تنوع وسایل شهربازی بسیار زیاد شده است، اما هنوز هم مری گوراند یکی از محبوب ترین وسایل شهربازی هاست و کودکان در هر بار مراجعه به شهربازی، حتما از این وسیله استفاده می کنند.
از این رو این دستگاه دارای تنوع زیادی است. مری گوراند های زیادی در بازار وجود دارند که برای گروه سنی کودک بسیار جذاب هستند. تنوع این وسیله بیشتر در موارد زیر است:

  • نوع صندلی ها
  • جنس صندلی ها
  • نورپردازی های متفاوت
  • ظاهر و نمای متفاوت
  • موزیک های متنوع
جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خرید و فروش مری گراند اسب گردان شهربازی

یکی از بهترین مکان ها برای تفریحات تمامی سنین ها، شهر بازی می باشد که دارای انواع وسایل و تجهیزات بازی در مکان های سر پوشیده و سر باز می باشند. شهر بازی در تمام