شادان پارس
خانه / ایرهاکی / شرکت پخش ایرهاکی در بازار

شرکت پخش ایرهاکی در بازار

شرکت پخش ایرهاکی با بهترین قیمت ها دستگاه های خود را عرضه می کنند. سفارش ایرهاکی ضد خش، در سایز های مختلف توسط بهترین شرکت های ایرانی در سراسر کشور قابل انجام است.
ایرهاکی از جمله ورزش هایی است که برای انجام این بازی، نیاز به یک میز دارد.این میز شبیه به میز ورزش های دیگر است، اما با کمی تفاوت در طراحی.

شما برای خرید میز بازی ایرهاکی، می توانید به شرکت های پخش و تولید مراجعه کنید.این شرکت ها با قیمت های مختلفی ایرهاکی را تولید می کنند. که می توانید برای دریافت لیست قیمت هر کدام، به سایت ها مراجعه کنید.

شرکت پخش ایرهاکی

ایرهاکی چیست؟

ایرهاکی ورزشی ست، که تعداد افراد این بازی، 2 نفر بوده و برای بازی نیاز به یک میز هاکی دارند.که به این میز ها، میز ایرهاکی نیز گفته می شود.
به غیر از میز دو چوب و یک گوی هم نیاز است.

میز ایرهاکی سطحی صاف دارد و دور آن همانند مانعی است که از افتادن گوی جلوگیری می کند.در این میز برای گوی ها یک محفظه ای در نظر گرفته شده است تا گوی ها حین گل شدن، در این قسمت بیفتند.

شرکت پخش ایرهاکی

انواع مدل ایرهاکی در بازار

ایرهاکی ها دارای مدل های مختلفی هستند، که توسط کشور های مختلفی تولید می شوند. ایران یکی از تولید کنندگان این میز ها می باشد.

  • ایرهاکی دو نفره
  • ایرهاکی چهار نفره
  • ایرهاکی بچگانه
  • ایرهاکی آلومینیومی
  • و…

شرکت های خدماتی مختلفی هستند که تولید کننده دستگاه ها و وسیله های ورزشی و تفریحی هستند. این شرکت ها متخصص ساخت میز های ایرهاکی می باشند.
که انواع مدل های مختلفی از این میز ها را در بازار تولید می کنند.

قیمت فروش ایرهاکی ارزان

میز های ایرهاکی با توجه به جنس تولید و همچنین مدلی که برای آن ها طراحی گردیده، دارای قیمت های مختلفی می باشند.برای مثال میز دوکاره بیلیارد و ایرهاکی، قیمت متفاوتی نسبت به میز های ایرهاکی دارد، و همچنین این میز ها به صورت دو نفره و چهار نفره تولید می شوند.

شما می توانید برای دریافت قیمت های جزئی انواع مدل های این میز، به سایت منتشر کننده قیمت این محصولات مراجعه کنید.

ایرهاکی

شرکت پخش ایرهاکی در ایران

اگر به دنبال شرکتی هستید که در ایران دارای تیم متخصص و طراحان ایرانی و اروپایی باشد، حتما با این مجموعه ارتباط گرفته و مشاوره های خوبی در این زمینه دریافت کنید.

شرکت های تولید کننده میز ایرهاکی در ایران، خدمات پس از فروش خوبی را برای مشتریان خود ارائه می کنند.

فروش اینترنتی انواع ایرهاکی با کیفیت بالا

شرکت ما انواع میز های ایرهاکی را با کیفیت های بالایی تولید می کند. و با تجربه ای که در راه اندازی مجموعه های بزرگ دارد، فروش اینترنتی شرکت خود را شروع کرده است، تا هم سریع در دسترس باشند و همچنین خدمات خود را با جزئیات بیشتری در اختیار مشتری قرار دهند.

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت میز ایر هاکی کودک در اصفهان

با مشاهده لیست قیمت میز ایر هاکی کودک در اصفهان به این نتیجه می رسیم که علاوه بر کیفیت محصول، مدل ها و طرح های مختلف آن نیز در تفاوت قیمت های محصول تاثیر می گذا