شادان پارس
خانه / موتور شارژی / خرید و فروش موتور شارژی شهربازی قیمت مناسب

خرید و فروش موتور شارژی شهربازی قیمت مناسب

موتور سواری یکی از بازی های مهیج برای کودکان است که بازی با این وسیله باعث سرگرمی کودک شما می شود. همچنین مهارت های حسی و حرکتی را در وی تقویت می کند. موتور شارژی وسیله ای مناسب برای کودکانی است که عاشق موتور سواری هستند. برای تهیه موتور شارژی قیمت مناسب بهتر است نکاتی را راجع به این وسیله بدانیم. در ادامه مطالبی را می گوییم تا به شما کمک کند یک موتور شارژی مناسب با سن و نیاز کودک خود تهیه نمایید.

خرید و فروش موتور شارژی شهربازی قیمت مناسب

موتور شارژی شهربازی مخصوص بزرگسال

موتور شارژی شهربازی مخصوص بزرگسالاز محبوب ترین قسمت های شهربازی پیست های موتور سواری و ماشین سواری می باشد، در این قسمت علاوه بر کودکان بزرگسالان نیز با استفاده از موتور شارژی شهربازی هیجان زیادی را تجربه می کنند. تحمل وزن موتور های شارژی متفاوت است.
برخی از انواع موتور شارژی مخصوص کودکان ساخته شده است و ابعاد آن کوچک است. موتورهای با ابعاد حدودی 100 در 60 در 50 سانتی متر می توانند حدود 35 کیلوگرم وزن را تحمل کنند. این موتور مناسب برای کودکان 2 تا 7 سال می باشد.
اما علاوه بر موتورهای کوچک موتور شارژی برای بزرگسالان نیز وجود دارد. موتورهای بزرگسال با قدرت بیشتر توانایی تحمل وزن تا 90 کیلوگرم را دارا می باشند و می توان علاوه بر شهربازی ها در سایر مکان ها نیز مورد استفاده قرار داد. این موتور مخصوص کودکان و بزرگسالان است.

خرید ماشین و موتور شارژی شهربازی با قیمت مناسب

خرید ماشین و موتور شارژی شهربازی با قیمت مناسبموتور و ماشین شارژی شهربازی از قطعات با کیفیت پلاستیک ABS تولید می شود. این قطعات بسیار باکیفیت هستند و باعث می شود موتور و ماشین مقاومت بالایی داشته باشند. یک باتری 12 ولت با شدت جریان 12 آمپر وظیفه تامین نیروی این موتورها را به عهده دارد. پس از سه یا چهار ساعت شارژ ماشین و موتور می تواند حدود 75 دقیقه حرکت کند. با اطلاعاتی که درباره جنس، میزان تحمل وزن، قدرت نگهداری شارژ و کیفیت ساخت موتور و ماشین های شارژی دارید، می توانید برای خرید موتور شارژی اقدام کنید و یک خرید خوب را تجربه نمایید.

فروش موتور شارژی ارزان مخصوص شهربازی

فروش موتور شارژی ارزان مخصوص شهربازیبا توجه به میزان تحمل وزن متفاوت ماشین و موتور شارزی، پس از بزرگ شدن کودکان این وسایل علی رغم نو بودن قابل استفاده نمی باشند.
فروشگاه ما علاوه بر اجناس با کیفیت و دست اول، تعدادی موتور شارژی قیمت مناسب را برای عرضه به آن دسته از خریداران که خواستار تهیه موتور شارژی ارزان قیمت هستند، تهیه کرده است.
شما می توانید برای تهیه این اجناس پس از مشورت با مدیر فروش با توجه به نیاز و بودجه خود، یک خرید مناسب داشته باشید.

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

پاسخی بگذارید