شادان پارس
خانه / شبیه ساز رانندگی / خرید دستگاه شبیه ساز رانندگی برای شهربازی

خرید دستگاه شبیه ساز رانندگی برای شهربازی

خرید دستگاه شبیه ساز رانندگی شهربازی به صورت حضوری و غیر حضوری از مراکز فروش این محصولات صورت می گیرد. برند های خارجی آن ها به علت دارا بودن کیفیت و قیمت های بالاتر از محصولات ایرانی، عموما توسط شهر بازی های مجهز و گسترده خریداری می گردد. بیشتر فروشندگان این محصول از جمله نمایندگی ها خدمات پس از فروش آن ها را برای خریداران ارائه می کنند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

خرید دستگاه شبیه ساز رانندگی برای شهربازی

مشخصات و قیمت انواع دستگاه شبیه ساز رانندگی

مشخصات و قیمت انواع دستگاه شبیه ساز رانندگیبیشتر خریداران دستگاه شبیه ساز رانندگی عموما قبل از تهیه علاقه مند به کسب اطلاعاتی درباره این دستگاه می باشند. از این رو با مراجعه به سایت های معرفی این محصول در اینترنت، مشخصات و قیمت انواع دستگاه شبیه ساز رانندگی را می توانند مشاهده نمایند. 

این دستگاه عموما از صندلی راننده، پدال های ترمز، گاز و کلاچ و همچنین از فرمان هوشمند بهره می برد. دستگاه های پیشرفته این محصول از صندلی های چرمی و بسیار خوش دوختی استفاده می کنند تا کاملا حس رانندگی واقعی را به راننده القا نمایند. تکان های کوچک و بزرگ صندلی راننده در هنگام رانندگی و همچنین عینکی که تصاویر مجازی پیش روی راننده را به او نشان می دهد، از جمله نکات بارزی می باشد که این دستگاه حس رانندگی را در راننده به وجود می آورد.

سازندگان دستگاه شبیه ساز در تهران

سازندگان دستگاه شبیه ساز در تهرانسازندگان دستگاه شبیه ساز در تهران، عموما می کوشند با ارتقای کیفیت و الگو گیری از مدل های خارجی، کشور را در این زمینه به کفایت رسانده و واردات این محصولات را کاهش دهند. دستگاه نامبرده عموما دارای پکیج کاملی که شامل خود دستگاه، عینک سه بعدی و یا مانیتور جهت دید راننده می باشد. سازنده شبیه ساز رانندگی قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی و پدال ها را برای محصول خود ایجاد کرده است تا همگان در هر رده سنی بتوانند از استفاده این محصول لذت کافی را برده باشند.

برند های برتر این دستگاه، محصولات تولیدی خود را برای صادرات به کشور های خارجی در نظر می گیرند. صادرات این محصول عموما از محصولات با کیفیت و پیشرفته صورت می گیرد تا سفارش خرید بسیاری را از این کشور ها در سال های آینده داشته باشد.

خرید دستگاه شبیه ساز شهربازی با قیمت استثنایی

خرید دستگاه شبیه ساز شهربازی با قیمت استثناییخرید شبیه ساز رانندگی عموما توسط زمین های بازی کودکان‌و بزرگسالان صورت می گیرد. خرید دستگاه شبیه ساز شهربازی با قیمت استثنائی عموما از نمایندگی های فروش به صورت حضوری و غیر حضوری صورت می گیرد. نمایندگی ها با ایجاد فروش آنلاین توانسته اند خرید راحت و بدون دردسری را برای تمامی خریداران ساکن اقصی نقاط کشور ایجاد نمایند. فروش دستگاه شبیه ساز در نمایندگی ها با قیمت های تولیدی و کمتر از سطح مراکز بازار صورت می گیرد.

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

پاسخی بگذارید