شادان پارس
خانه / وسایل شهربازی / خرید اقساطی وسایل شهربازی سرپوشیده و روباز

خرید اقساطی وسایل شهربازی سرپوشیده و روباز

خرید وسایل شهربازی سرپوشیده و روباز به صورت اقساطی توسط خریداران این محصول نیز صورت می گیرد. در سایت های فروش آنلاین این محصولات عموما برای فروش بیشتر، خرید نقدی همراه با تخفیف های باور نکردنی و خرید اقساطی چند ساله همراه با خدمات پس از فروش ارائه می کنند. این امر منجر به استقبال بسیاری از خریداران شده است. از جمله وسایل شهربازی ها که می توان آن ها را با این روش خریداری نمود به سرسره، ماشین های مکانیکی کودک، هاکی روی میز، چرخ و فلک در ابعاد مختلف و … می توان اشاره کرد.

خرید اقساطی وسایل شهربازی سرپوشیده و روباز

انواع مدل های وسایل شهربازی روباز و سرپوشیده

انواع مدل های وسایل شهربازی روباز و سرپوشیدهبیشتر خریداران این محصول برای نصب و تعبیه در انواع شهر بازی ها و خانه های بازی کودک و بزرگسال، به تنوع مدل این محصولات دقت کافی را دارند‌. انواع مدل های وسایل شهربازی روباز و سرپوشیده را می توان از سایت های فروش آنلاین این محصولات جستجو کرد. از جمله این وسایل می توان به دستگاه های حرکتی و مکانیکی مانند تاپ، سرسره، چرخ و فلک و یا دستگاه های بدون حرکت مانند انواع دستگاه های شبیه ساز رانندگی، بازی های کامپیوتری و … اشاره کرد. هر کدام از این دستگاه ها مصارف برقی مختلفی را دارا می باشند که خریدار باید به این امر دقت ویژه ای داشته باشد.

قیمت خرید وسایل شهربازی در سال 98

قیمت خرید وسایل شهربازی در سال 98قیمت وسایل شهربازی در سال ۹۸ به علت بالا رفتن هزینه ها و نوسان قیمتی این محصولات، متفاوت بوده و برند های مختلفی قیمت های متفاوتی را برای محصولات تولیدی خود در نظر گرفته اند. از این رو خریداران قبل از تهیه هر یک از این محصولات به سایت های فروش آنان مراجعه و لیست قیمت آن ها را مشاهده می کنند. این امر می تواند راهنمای بسیار خوبی برای خرید و تهیه محصولات مورد نیاز خریداران باشد.

فروش ویژه تجهیزات شهربازی با قیمت مناسب

فروش ویژه تجهیزات شهربازی با قیمت مناسبوسایل شهربازی اقساطی کمک بسیاری را به گسترش و مجهز کردن شهربازی های موجود در کشور می نماید. چرا که این امر سبب کاهش هزینه های مورد نیاز برای مجهز و گسترده کردن این مکان ها می شود. اقساط های یک ساله و چند ساله این محصولات توسط نمایندگی های فروش این محصولات طبق نوع  محصول و قیمت آن ها تعیین‌ می گردد.

فروش ویژه تجهیزات شهربازی با قیمت مناسب در انواع فروشگاه های عرضه این محصول و یا به صورت مستقیم و بدون واسطه توسط تولید کنندگان و نمایندگی های فروش آنان صورت می گیرد. فروش وسایل شهربازی توسط شرکت های وارد کننده برند های خارجی این محصول نیز صورت می گیرد که انواع وسایل مورد نیاز مکان های تفریحی را با برند های مختلف خارجی مانند چین و ژاپن در اختیار خریداران قرار می دهند.

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بزرگترین تولید کننده انواع وسایل شهربازی

بزرگترین تولید کننده وسایل شهربازی در کشور های پیشرفته مانند چین و ژاپن صورت می گیرد. در سال های اخیر تولید این محصولات در کشور با استقبال فراوانی رو به رو شده

پاسخی بگذارید